Stoimy na straży czystości

Technologie sprzątania


Utrzymanie porządku jest bardzo ważne ze względów estetycznych oraz zdrowotnych, ale czy warto poświęcać mu aż tyle czasu? Może warto skorzystać ze sprawdzonych technologii prania i czyszczenia, które nie tylko usprawnią sprzątanie, ale też pomogą uzyskać bardziej zadowalające efekty?

Dzięki zastosowaniu urządzeń wykorzystujących działanie pary wodnej możliwe jest szybkie i dokładne czyszczenie płytek podłogowych i nie tylko. Parownice sprawdzają się także przy myciu luster, okien, podłóg laminowanych czy też przy usuwaniu tłustych zanieczyszczeń na przykład na okapach.

Dużą popularnością cieszy się również mechaniczne trzepanie wykładzin czy dywanów bez konieczności wynoszenia ich na zewnątrz. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich urządzeń możemy skutecznie pozbyć się kurzu, sierści zwierząt czy też innych głęboko osadzonych zanieczyszczeń. Technika ta polega na spryskaniu powierzchni roztworem środka czyszczącego, który rozpuszcza brud. Następnie zanieczyszczenia wraz z preparatem zostają odessane za pomocą odkurzacza.

W usprawnieniu sprzątania, szczególnie na większych powierzchniach w obiektach użyteczności publicznej, sprawdzą się także maszyny szorująco-suszące. Urządzenia te pozwalają na szybkie umycie podłóg bez konieczności czekania na wyschnięcie powierzchni – co dodatkowo niweluje ryzyko poślizgnięcia się na mokrej powierzchni w sklepie czy też magazynie.

Dużą popularnością cieszy się również mechaniczne trzepanie wykładzin czy dywanów bez konieczności wynoszenia ich na zewnątrz. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich urządzeń możemy skutecznie pozbyć się kurzu, sierści zwierząt czy też innych głęboko osadzonych zanieczyszczeń.


L.T.W Sp. z o.o.
NIP: 5213652309
Aleja Rzeczypospolitej 18/36 lok. 209, 02-972 Warszawa, woj. mazowieckie
tel.: 794 999 490, e-mail: ltw@ltw.info.pl