Stoimy na straży czystości

Sprzątanie szkół i przedszkoli


Placówki edukacyjne wymagają szczególnej troski o czystość. To tutaj codziennie przebywają dzieci oraz młodzież, dlatego tak ważne jest zapewnienie zarówno higienicznych, jak i bezpiecznych warunków do nauki.

Oferujemy profesjonalne sprzątanie szkół, które pomoże w utrzymaniu porządku w placówce. W ramach usługi dokładnie sprzątamy schody, korytarze, sale lekcyjne oraz gimnastyczne, pokoje nauczycielskie, szatnie czy też toalety. Czyścimy nie tylko podłogi, ale także elementy wyposażenia jak ławki, krzesła, szafki, itp.

W ramach sprzątania szkół dbamy również o regularne usuwanie zawartości koszy oraz wymianę worków na śmieci, a także uzupełnianie mydła, papieru toaletowego, itp. Zapewniamy także okresowe mycie szyb oraz innych elementów szklanych w placówce.

Przy wykonywaniu prac porządkowych w szkole wykorzystujemy sprawdzone środki marki Johnson Diversey, które pozwolą na usunięcie nawet bardzo problematycznych zanieczyszczeń. Ich zastosowanie uniemożliwi także rozwój bakterii i roztoczy.


L.T.W Sp. z o.o.
NIP: 5213652309
Aleja Rzeczypospolitej 18/36 lok. 209, 02-972 Warszawa, woj. mazowieckie
tel.: 794 999 490, e-mail: ltw@ltw.info.pl