Stoimy na straży czystości

Sprzątanie biur i firm


Głównymi odbiorcami naszych usług są firmy z Warszawy. To właśnie dla nich przygotowaliśmy zarówno doraźne sprzątanie biur, jak i usługę regularnego przeprowadzania prac porządkowych w firmie. W zależności od specyfiki danego przedsiębiorstwa, staramy się dostosować indywidualne techniki oraz preparaty czyszczące.

Zajmujemy się myciem okien, pielęgnacją podłóg, usuwaniem zabrudzeń z różnych powierzchni, zamiataniem kurzu i nie tylko – zakres naszych działań jest dużo szerszy, a rodzaj podejmowanych prac wynika z potrzeb klienta. Sprzątanie biur wiąże się również z utrzymaniem czystości w pomieszczeniach sanitarnych, na korytarzach czy klatce schodowej.

Jesteśmy elastyczni w kwestii godzin świadczonych usług i dlatego staramy się dostosować do Państwa indywidualnych oczekiwań.

Co możemy zaproponować w tym zakresie?

Dlaczego warto nas wybrać?

Korzystając z usług naszej warszawskiej firmy, mają Państwo pewność, że sprzątanie biura zostanie wykonane rzetelnie i przy użyciu bezpiecznych środków czystości. Korzystamy z ekologicznych preparatów marki Johnson Diversey, które nie tylko skutecznie usuwają zanieczyszczenia oraz bakterie, ale także nie powodują reakcji alergicznych.

Wśród korzyści płynących ze skorzystania z usług naszej firmy należy wymienić:


L.T.W Sp. z o.o.
NIP: 5213652309
Aleja Rzeczypospolitej 18/36 lok. 209, 02-972 Warszawa, woj. mazowieckie
tel.: 794 999 490, e-mail: ltw@ltw.info.pl