Stoimy na straży czystości

Pranie wykładzin i dywanów


Ta z pozoru prosta czynność sprawia niestety sporo kłopotów. Dlatego w celu oszczędzenia czasu i dla najlepszego możliwego efektu końcowego, pranie wykładzin oraz dywanów warto powierzyć specjalistom.

Dzięki doświadczeniu oraz wykorzystaniu odpowiednio dobranego sprzętu, a także środków czyszczących jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szybkie i skuteczne pranie wykładzin i dywanów na terenie całej Warszawy. Zapewniamy również niskie ceny, a przy stałych umowach na sprzątanie firm oferujemy także liczne rabaty.

Podejmujemy się realizacji nawet najtrudniejszych zadań. Dostępne środki oraz urządzenia pozwolą nie tylko na odświeżenie dywanów oraz wykładzin, ale także na usunięcie plam, kurzu, bakterii i roztoczy. Dzięki temu mogą Państwo uniknąć reakcji alergicznych, infekcji dróg oddechowych czy też innych dolegliwości.

Do prania wykorzystujemy wyłącznie ekologiczne, a tym samym bezpieczne dla człowieka preparaty marki Johnson Diversey. W przeciwieństwie do większości skutecznych środków czyszczących nie powodują one żadnych alergii.

Co zyskujesz, powierzając nam pranie dywanów i wykładzin?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego

Realizujemy zlecenia dla klientów na terenie Warszawy, zapewniając kompleksową i w pełni indywidualną obsługę. Czas realizacji oraz koszt usługi uzależniony jest od powierzchni, która ma zostać poddana czyszczeniu, a także od stopnia zabrudzenia oraz rodzaju materiału.


L.T.W Sp. z o.o.
NIP: 5213652309
Aleja Rzeczypospolitej 18/36 lok. 209, 02-972 Warszawa, woj. mazowieckie
tel.: 794 999 490, e-mail: ltw@ltw.info.pl