Stoimy na straży czystości

Pranie tapicerki meblowej i samochodowej


Nie tylko usuniemy plamy, ale także pomożemy zwalczyć wszelkiego rodzaju bakterie i roztocza. Pranie tapicerki meblowej i samochodowej przeprowadzamy przy pomocy specjalistycznego sprzętu czyszczącego i myjącego, który pozwoli pozbyć się szkodliwych alergenów oraz uciążliwych zabrudzeń.

Przy realizacji usługi wykorzystujemy preparaty sprawdzonej marki Johnson Diversey, mając na uwadze indywidualny dobór środków piorących do rodzaju materiału, z jakiego została wykonana tapicerka meblowa/samochodowa. Daje to gwarancję, że materiał nie zostanie uszkodzony podczas czyszczenia, ale nie tylko. Odpowiednio dobrany preparat pozwoli także na zabezpieczenie powierzchni i ograniczenie wchłaniania brudu czy też zapachów.

W zależności od stopnia zabrudzenia oraz rodzaju materiału używamy zarówno automatycznych odkurzaczy, jak i szczotek ręcznych. Dzięki wykorzystaniu do prania profesjonalnego sprzętu, tapicerka zarówno mebli, jak i w samochodzie szybko schnie, co umożliwia krótki czas realizacji usługi.


L.T.W Sp. z o.o.
NIP: 5213652309
Aleja Rzeczypospolitej 18/36 lok. 209, 02-972 Warszawa, woj. mazowieckie
tel.: 794 999 490, e-mail: ltw@ltw.info.pl