Stoimy na straży czystości

Mycie okien


Brudne elementy szklane w biurze, sklepie, magazynie czy innym obiekcie mogą skutecznie zepsuć wizerunek firmy. Dlatego warto powierzyć mycie okien naszym pracownikom, którzy zadbają o kompleksową realizację usługi.

Wiele osób zapomina, że nie wystarczy umycie i wypolerowanie szyby. Choć trzeba przyznać, że i te czynności często sprawiają problem, co przejawia się w postaci smug i zacieków, które nie wyglądają zbyt estetycznie. Dzięki naszym usługom Państwa okna zostaną dokładnie umyte zarówno od wewnątrz, jak i z zewnątrz bez obawy powstania smug czy też zarysowań. Zadbamy również o wyczyszczenie framug i parapetów.

Dzięki wykorzystaniu specjalistycznych preparatów marki Johnson Diversey zlikwidujemy także trudne do usunięcia zanieczyszczenia w postaci zaschniętej farby czy też resztki kleju.

Koszt usługi zależy od rodzaju zanieczyszczeń, powierzchni szyby, a także modelu okna (pojedyncze czy też podwójne, tradycyjne bądź skręcane). Prace mogą mieć charakter jednorazowej lub cyklicznej usługi.


L.T.W Sp. z o.o.
NIP: 5213652309
Aleja Rzeczypospolitej 18/36 lok. 209, 02-972 Warszawa, woj. mazowieckie
tel.: 794 999 490, e-mail: ltw@ltw.info.pl